5 Simple Techniques For עורך דין גירושין

גירושין לא קורים יום אחד סתם ככה, יש סיבות שגורמות להם. מהם הגורמים לגירושין? פעם, כך מספרים לנו, לא היו גירושין בעולם. פעם, לפני שהעולם הפך מודרני ומבולבל, זוגות התחתנו וחיו ביחד לנצח. אף אחד לא דיבר על גירושין וכולם חיו באושר מיום החתונה ועד הלוויה. גירושין, כך מספרים לנו, הם מכה שלא כתובה בתורה, מגיפה שנפלה עלינו בדורות האחרונים יחד עם ההידרדרות הערכית וסוף העולם הטוב שבו חיינו פעם לפני המצאת הפמיניזם ותרבות הצריכה. לכולנו ברור שזאת לא האמת. כבר בתורה מדברים על גירושין וגם בדורות הקודמים היו מקרים רבים של גירושין. עורך דין גירושין אולי לא היה קיים בעבר אבל הליכי גירושין הם לא המצאה מודרנית כמו שכמה צדקנים מנסים לשכנע אותנו. ייתכן ובעבר גירושין נראו בעין יותר שלילית ולכן בני זוג המשיכו לחיות ביחד למרות שהם היו שמחים מאוד להיפרד. אפשר לנחש שחלק גדול מהסיבות שגורמות בימינו להחלטה על גירושין היו קיימות גם בעבר. עם זאת ייתכן שלמרות שהיו סיבות טובות להחליט על גירושין זוגות המשיכו לחיות יחד בגלל הלחץ החברתי והתרבותי.   בימינו כבר מקובל שאם לא ניתן לחיות ביחד אז צריך להחליט על גירושין. הרבה פעמים זוגות שהחליטו על גירושין מסבירים את ההחלטה במילה אחת: "נמאס." מילה זו יכולה לקפל בתוכה עולם ומלואו או פשוט תחושה פשוטה של חוסר רצון להמשיך לחיות ביחד. למרות שיש אנשים שחושבים שיש משהו שלילי בהחלטה על גירושין צריך לקבל את הרצון של בני זוג להפסיק את מה שפשוט לא עובד.

לנוכח יוקר המחיה והקושי לתמרן בין העבודה לבין הילדים, לא מעט הורים צעירים כבר לא יכולים לדמיין איך היו נראים חייהם בלי העזרה והתמיכה היומיומית של הסבים והסבתות. כשהיחסים טובים, כל הצדדים..

כך למשל, עורך דין גירושין מומלץ הוא כזה שבחר להתמקצע אך ורק בדיני המשפחה, ועל כן מעורה בכל הפסיקות החדשניות ביותר ומסוגל לתת מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בנושא הגירושין. בחירה בעו"ד שמתעסק במגוון רחב של תחומים בו זמנית, עשויה להסתכם במפלה קשה במרבית המקרים.

ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: תביעת פיצויים,הוצאת צווים זמניים,הגשת ערעורים, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: עיזבון/עיזבונות,בית דין רבני,משמורת ילדים, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: כתיבת ועריכת תקנונים,ייצוג בפשיטת רגל/כינוס נכסים,חוזה עסקי... 

המצב הכלכלי והאווירה הכלכלית – העיר תל אביב מושכת אליה זוגות צעירים מכל רחבי הארץ שבאים לחיות בעיר הגדולה ושינויים גדולים יכולים להביא עימם משברים וקשיים והם זירוז לקשיים משפחתיים וקרש קפיצה להליכי גירושין.

למעשה, הליך הגישור מאפשר להורים לפתור את בעיותיהם בחדר אחד מבלי להתנהל באמצעות עורכי דין ומבלי לנסות ולרמוס את הצד השני.

· ילדים ומשמורת בגירושין – תביעת משמורת ילדים, משמורת משותפת, הסדרי ראייה, מאבק על הילדים, גישור בנושא

הנני, עו"ד דיני משפחה ומגשרת מוסמכת, דוגלת בהצגת המצב המשפטי כפי שהוא, תוך הדגשת קבל מידע נוסף החולשות והחוזקות, היתרונות והחסרונות מתוך ראיה מפוכחת, ולאחר בחינת כלל החלופות העומדות על הפרק.

 

ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: שירותי גישור,צוואות/צוואה,פירוק שיתוף... 

  עו"ד דיני משפחה     עו"ד נזיקין     עו"ד דיני תעבורה     עו"ד דיני עבודה     עו"ד מסחרי     עו"ד מקרקעין     עו"ד הוצל"פ     עו"ד פלילי  

בחירת עו"ד טוב יכולה להיות מטלה לא פשוטה בלשון המעטה. אחרי הכל, עורך הדין שלך אמור להיות המקצוען עליו תסמוך לעזור לך לבצע את ההחלטות החשובות ביותר בקשר לתהליך הגירושין. עורך הדין יכול להיות מעורב בתהליך מתחילתו ועד סופו, או לעבוד אתך בערבון מוגבל.

עורכי הדין והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לעורך דין תועבר לעורך דין מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

· ירושה וצוואות – עריכת צוואה, צוואה הדדית, צו קיום צוואה, הקמת הקדש בצוואה, מינוי נאמן או מנהל עיזבון בצוואה,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *